Soczewki Katowice

 

 

 

Sprawdź naszą ofertę

 

 

WWW.GOLDENLENS.PL

 

 

 

tel. 22 855 25 87


 

Przyjedź i zamów coś dla Siebie 

 

 

GoldenLens.pl
ul. Taborowa 18
02-699 Warszawa

 

 

Marki soczewek

Marka Acuvue 
Marka Avaira
Marka Biofinity
Marka Biotrue™
Marka Blink
Marka Complete
Marka Frequency
Marka Piiloset
Marka PureVision
Marka ReNu®
Marka Soflens
Marka Solo Care
Marki pozostałe

 

 

PŁYNY DO SOCZEWEK  -tutaj

 

AKCESORIA I ZESTAWY  -tutaj

 


Skorzystaj z Naszego sklepu internetowego  http://www.goldenlens.pl/produkty/

 


Obejrzyj promocje u Nas !!!

 

 

Zapytaj Specjalistę     http://www.goldenlens.pl/pytania-do-specjalisty

 

Skorzystaj z pomocy profesjonalnych konsultantów
Napisz do Nas a na pewno coś doradzimy        kontakt@goldenlens.pl

 

 

Odwiedź Nas na Facebooku  https://www.facebook.com/goldenlens

 

 

 

 

 

Soczewki Katowice

 

Aquaform, to technologia, która łamie tradycyjne słabości materiałów silikonowo hydrożelowych. Z powodzeniem można zatem stwierdzić, że dzięki niej, Biofinity posiadają o wiele wyższą zawartość wody niż inne soczewki o zbliżonej przepuszczalności tlenu. Natomiast dzięki znacznie lepszej zwilżalności niż w innych soczewkach, odczuwa się wygodę, która jeszcze do niedawna nie była osiągalna w dostępnych na rynku soczewkach kontaktowych. Przeprowadzone na dużej grupie osób badania soczewek kontaktowych Biofinity jednoznacznie wykazały niezwykle wysoki komfort noszenia. Badania te odbywały się w wielu ośrodkach w Europie, gdzie na grupie ponad czterystu użytkowników soczewek porównywano Biofinity z dotychczas użytkowanymi soczewkami znanych firm. Z wyników tej konfrontacji śmiało można stwierdzić wyższość Biofinity, gdyż to właśnie je zdecydowana większość użytkowników wskazała jako soczewki lepsze niż noszone dotychczas.
 

 

 

 

 


 

 

 

Naszą ofertę kierujemy do osób, które cenią sobie swój czas, wygodę i bezpieczeństwo zakupów. Dokładamy starań aby usprawnić obsługę klienta i dopasować ofertę do Państwa potrzeb, reagując na bieżąco na otrzymywane sygnały i uwagi dotyczące naszego serwisu.
 Stale poszerzamy paletę oferowanych produktów, obejmującą wyłącznie oryginalne wyroby renomowanych światowych producentów z branży optycznej, aby udostępnić Państwu ściśle zalecony przez lekarza okulistę typ soczewki. Są soczewki, które można nosić bez przerwy przez nawet 30 dni oraz jedno- i dwudniowe. Kolorowe soczewki zostały wprowadzone na rynek dopiero w 1981 roku, występują tylko w wersji miękkiej. Szkła kontaktowe różnią się także zawartością wody – waha się ona między 24 % a 70%. Soczewki jednodniowe mają zazwyczaj najniższą zawartość cząsteczek H2O.

 

 

Zapraszamy szanownych Klientów do zapoznania się z naszą ofertą handlową.